RSS
 

Archija superkonkurss

28 Oct

Par @archijs konkursu lasi šeit: http://archija.info/index.php/2011/10/28/3047 tikmēr es padalos ar savu jauno mūzikas projektu.

 

Esmu Catharine Parr Trall (un velns viņu zina, kā manu vārdu izrunā tai jūsu jocīgajā valodā), man riebjas, ja kāds mēģina nozagt manus panākumus, tāpēc spēlēju viena, esmu cilvēks-orķestris. Dziesmas rakstu un izpildu psihodēliskā roka stilā, tas nav nekas tāds, kas Tev, cilvēk prastais, būtu jāsaprot, manas dziesmas ir mana privilēģija.
Katra mana dziesma ir balstīta uz kādu no populārajām pasakām, iedvesmu smeļos no Jefferson Airplane dziesmas White Rabbit http://www.youtube.com/watch?v=WANNqr-vcx0
No lielās mūzikas grasos aiziet, kad izbeigsies pasakas, par kurām rakstīt. Vai arī, ja trīs-ausu divgalvainie kentauri man vēlreiz piedāvās doties viņiem līdzi, šoreiz neatteikšu, lai kāds arī nebūtu viņu galamēŗkis un mežonīgas viņu orģijas.
Es no sirds ticu, ka esmu leģendārās rakstnieces Catharine Parr Trall reinkarnācija, tāpēc arī šai dzīvē esmu pieņēmusi viņas/manu vārdu (vecākiem prātiņš bija par īsu, lai līdz tam aizdomātos, nabaga cilvēki…). Manu biogrāfiju Tu, draudziņ, vari izlasīt šeit:http://en.wikipedia.org/wiki/Catharine_Parr_Traill
Un šinī leģendārajā brīdī es cilvēcei dodu neatkārtojamu iespēju noklausīties manu pirmo albumu “you should follow that.”, kurā iekļautas tādas dziesmas kā “Karlson on the Roof flys high”, “Doctor Dolittle and his sweet, little animals”, “Mary Poppins, umbrella, window”, “Winnie-the-Pooh is stuffed” kā arī daudz citus šedevrus.

Peace un lai miermīlīgais elfs ir ar jums visās jūsu dzīves gaitās.

FacebookTwitterPinterestWhatsAppEvernote
 
Comments Off on Archija superkonkurss

Posted in Citāti, Viņi

 

Comments are closed.