RSS
 

Vasaras laiks, ziemas laiks

16 Nov

Ja vien es nebūtu sev svēti nosolījusies neiesaistīties derībās, es tagad būtu ar mieru saderēt, ka tie, kas joprojām čīkst par to, ka sakarā ar pāreju uz ziemas laiku tagad vakari gari un tumši un kas par to, ja rīti gaiši, bet piecelties jau nevar šā vai tā, ir tie paši, kas pie pārejas uz vasaras laiku spēra ārā frāzes apmēram tādas, kā “pusnaktī gaišs? Ha! Es arī varu pagriezt pulksteni tā, lai 2 naktī būtu gaišs!”

Gaišs pusnaktī? A bet lieliski! Vēlās nakts pastaigas piemājas parkā vai romantiskā nakts pastaiga! Vakarā ir pārāk gaišs, lai aizmigtu? Neguli! Vai iegādājies melnus aizkarus. Saule lec 4 no rīta? Burvīgi! Ar saullēktu nāc mājās no velns-viņ-vien-zin-kurienes, vērojot, kā pamazām izgaismojas pilsēta. Vai neej gulēt un sagaidi saullēktu, sēžot uz palodzes. #vasara

Jau 4 pēcpusdienā ir tumšs? Satriecoši! Sagaidi pieklājīgu sniegu, savelc mugurā vis-vis-vis-vissiltākās drēbes un ej pagulēt sniegā pie jūras, skatoties zvaigznēs, un būsi izdarījis burvīgu lietu, ko atcerēties. Pagājušogad šito joku nostrādāju Baltajā kāpā (ap pusnakti, protams ka), šogad vēl domāju, par piemērotāko lokācijas vietu.
Ziema ir pārāk auksta un vispār nekam nederīgs gadalaiks? Palien zem segas ar lielisku grāmatu (šo pasniedz karstu, pēc garšas pievienojas karstvīnu, mandarīnus vai grauzdētas mandeles). Grāmatas nav stilīgi? Tu esi stulbs un nekāda laika nepārgriešana Tev nelīdzēs.

Čīkstuļi jūs esat, iesūnojuši čīkstuļi!

Ko es ar to gribēju teikt? To, ka es esmu forša un nesūdzos par laikapstākļiem un lietām, kuras nevaru mainīt!
Oh, wait…..


Foto: Kārlis Ratkēvičs; modele: Spīgana

FacebookTwitterPinterestWhatsAppEvernote
 

Leave a Reply