RSS
 

Katra mēneša pirmais teikums

22 Dec

“Poetic crossroads” Bartosz Kowalczyk

Vai es kādreiz esmu teikusi to, cik  ļoti man patīk blogeru akcijas un stafetes?

Mairita man nodeva vienu svaigi uzplaukušu blogeru akciju, kuras mērķis gan ir mazliet miglā tīts, tomēr interesanti laiku pa laikam parakāties pašai savā blogā. Pie kam, arvien mazāk paliek to ierakstu, uz kuriem atskatoties, rodas vēlme mazliet piesarkt.

Šoreiz akcija pavisam vienkārša- blogeri, kas saņem stafeti, publicē ierakstu, kurā ir apkopoti katra mēneša pirmo ierakstu pirmie teikumi. Ērtības labad aizņēmos no Marī domu, ka zem katra mēneša nosaukuma slēpjas links uz konkrēto ierakstu.

 

Janvāris– 30. decembrī es biju nonākusi milzīgas dilemmas priekšā.

Februāris– Geimens laikam gan ir tas autors, kurš īpašus komentārus vairs neprasa- tie, kas viņu ir lasījuši jau zina, ko gaidīt, savukārt pārējiem silti iesaku iepazīties.

Marts– Abas iepriekšējās Hoseinī grāmatas- “Pūķa ķērājs” un “Tūkstoš sauļu mirdzums”- ir uz mani atstājusas spēcīgu iespaidu un ievietojušās manu mīļāko grāmatu kolekcijā, tāpēc es, protams, nešaubījos ne mirkli, ka man jālasa arī Hoseinī jaunākā grāmata “Un kalni atbalsoja”, ko tikko latviski izdevusi Zvaigzne.

Aprīlis– Turpinu klausīties savu iemīļoto mītu sēriju un jāsaka, ka tā kļūst tikai labāka.

Maijs– Pirms gada es izlasīju šī autora otro Marokas grāmatu, kas mani neprātīgi sajūsmināja.

Jūnijs– Pēdējā laikā blogs ir daudz klusējis, jo ir sanācis tā, ka esmu izlasījusi milzum daudz grāmatu par kurām ir ārkārtīgi grūti izteikties.

Jūlijs– Pagājušā gada nogalē izlasīju triptiha “Asinszāle” pirmo daļu Rūgtās sēklas; un toreiz pati sev par pārsteigumu biju tā aizrāvusies, ka gribēju jau uzreiz ķerties pie nākamo daļu lasīšanas angliski, tomēr mani pārliecināja paciesties un nu es beidzot esmu izlasījusi arī otro daļu, kas jau kādu laiku pieejama latviski.

Augusts– Es ļoti ilgi domāju, ka Bada spēles lasīt negribu vispār, jo bija sajūta, ka no ažiotāžas par un ap Bada spēļu grāmatām un filmām jau zinu sižetu lielos vilcienos un bija radies iespaids, ka tas galīgi nav priekš manis.

Septembris– Es laiku pa laikam mēģinu piefiksēt procesu, kādā es izvēlos grāmatu, ko šobrīd lasīt, jo šo jautājumu man mēdz uzdot pārsteidzoši bieži- kā tad es atlasu grāmatas, kuras lasīt?

Oktobris– „ATTIECĪBAS AR GRĀMATU IR INDIVIDUĀLA MAĢIJA”

Novembris– Klusi un nemanāmi ir pienācis novembris un, lai arī dažas dienas šai mēnesī jau nodzīvotas, domāju, ka vēl nav par vēlu nelielam lasīšanas (iz)aicinājumam.

Decembris– Cik gan jauka ir dzīve, kad tev ir lielisks vectēvs, kuram pirms savas dzimšanas dienas var pačukstēt, ka es dāvanu maisiņā gribu redzēt to konkrēto grāmatu.

Stafeti tālāk nododu Dacei, Bārbalai un Andrejam

FacebookTwitterPinterestWhatsAppEvernote
 

Leave a Reply