RSS
 

Rokrakstīšanas stafete

07 Mar

Spīganas rokraksts
Uldis, tas kura segvārds Baltais Runcis, Latvijas blogārē ir palaidis jaunu, visnotaļ interesantu stafeti- virtuālajiem blogeriem nu jāatrāda savs īstais rokraksts.

Mans rokraksts ir tāda cimperlīga jaunkundze, kurai biežāk ir sliktās, nevis labās dienas, un šodien noteikti ir viena no sliktajām rokraksta dienām, bet ko lai dara, nolēmu, ka būs jau gana labi arī tāpatās, un kas to lai zina, kad vēl pienāks tā mistiskā labā rokraksta diena. Apsveru domu eksperimenta pēc kādā dienā vēlreiz uzrakstīt šo pašu tekstu un palūkot, kā rokraksts mainās, bet tur nu gan es neko nesolu.
Ak jā, ja nu kāds vēl nezina, kāpēc vēstuļpapīrs izskatās tā, kā izskatās, lai ielūkojas šeitan.

Bonusā speciāli rakstītajam tekstam pievienoju vienu veca blociņa atvērumu, kur blakus vēsā mierā sadzīvo trubu tīrāmais, filozofiski citāti no grāmatas un pildspalva ar izbeigušos tinti.

Spīganas pieraksti

Stafeti tālāk nododu Stellai, Andrejam un Signei (varbūt Signe rokraksta atrādīšanu var iekļaut savos ikdienas zinātnes ierakstos un pastāstīt, kas zinātnei sakāms par rakstura noteikšanu pēc rokraksta).

FacebookTwitterPinterestWhatsAppEvernote
 
5 Comments

Posted in Spīgana

 
 1. Ilze

  7th March 2015 at 12:34 pm

  Rakstura noteikšana pēc rokraksta ir pilnīgi pseidozinātnisks piegājiens cilvēku analīzei. Līdzīgi frenoloģijai utml

   
  • Spigana

   7th March 2015 at 12:37 pm

   Tas man ir zināms, bet Signe parasti atrod kādus interesantus faktus par doto tēmu un ir patīkami lasī arī tad, ja gala secinājums jau ir zināms.

    
 2. Dainis

  7th March 2015 at 12:54 pm

  Agrāk, kad ieskatījos Tavā mājaslapā, vēl nodomāju – nez, kas tas par skaisto burtu fontu izmantots tekstam?! Pat nebiju iedomājies, ka Tas ir Tavs rokraksts – katrā ziņā ļoti, ļoti glīts un gribētos pat teikt, ka Poterisks.

   
 3. Marii

  7th March 2015 at 7:40 pm

  Tavi vijīgie g un j velk uz Anglijā izmantota kaligrāfiskā stila pusi. Un Tu esi man pirmais zināmais cilvēks, kam savs rokraksts patīk :)

   
 4. Asmodejs

  7th March 2015 at 7:49 pm

  To smuko vijīgo g un j dēļ vien es apskaužu tavu rokrakstu :) Par lielajiem burtiem man vispār ir mute ciet.