RSS
 

Grāmatas “Deja ar nāvi” atvēršanas svētki

18 Sep

www.spigana.com

 

Latvijas fantāzijas lauciņā nupat notiek aizraujošas lietas – Laura Dreiže ir sarakstījusi pirmo latviešu fantāzijas triloģiju (absolūti neticami, ka tikai tagad parādās pirmā) un vēl pilnai laimei visu triloģiju sarakstījusi uzreiz, vienā piegājienā. Tiesa gan, šobrīd izlasīt var vien pirmo grāmatu, abas pārējās būs attiecīgi pēc mēneša un diviem.

Atzīstos, ka līdz šim Dreižes grāmatas lasījusi neesmu (nezināmu iemeslu dēļ) un arī “Deja ar nāvi” manās ķepiņās nonāca tikai vakar, bet par šo grāmatu ir paspējuši izteikties vairāki blogeri un man ir interese palūkot, kas tad jauns un labs latviešu fantāzijas dārziņā.

Vakar bija grāmatas atvēršanas svētki, kurus Spīgana apmeklēja ar savu visu laiku uzticamāko pavadoni – fotokameru.

www.spigana.com

Patīkami, ja autori uz grāmatu svētkiem nāk grāmatai atbilstoši tērpti. Lauras Dreižes mūsdienīgā versija par Viktorijas laikmetu bija ļoti simpātiska.


www.spigana.comwww.spigana.comwww.spigana.com www.spigana.com

Rakstniece Linda Nemiera burvīgi runāja par šizofrēnisko stāvokli, kurā dzīvo autors grāmatas radīšanas laikā.

www.spigana.comwww.spigana.comwww.spigana.comwww.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com

Rozā un zaļš. (Vienmēr esmu domājusi, ka, ja es nebūtu rudmate, noteikti krāsotu matus visādās košās krāsās. Patīk man tā lieta.)

www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com www.spigana.com

FacebookTwitterPinterestWhatsAppEvernote
 

Leave a Reply

 

 
 1. Kni

  18th September 2015 at 10:54 am

  Kad vakardien jūs abi ar Daini rakstījāt tviterziņas, domāju, sasodīts, par instagramā nav ielikusi bildi. Hah, Draugs, tas, ar kādu ātrumu parādās kāda pasākuma bildes, laikam ir rādītājs, cik Tev pašai patika un cik ātri gribas to parādīt citiem. ĻOTI LABI!

  P.S. Dainis tik mīlīgi piemidzis vienā bildē. Ja tā nav, man neinteresē, tik un tā patīk 😀

   
  • Spigana

   18th September 2015 at 11:01 am

   Pateicos! Es 4 naktī piecēlos, lai bildes sataisītu. 😀

    
 2. Dainis

  18th September 2015 at 1:22 pm

  Kni, paldies! :) Taupīju enerģiju, lai vēlāk ar kolēģiem-blogeriem varētu pasmieties par citātiem no jaunās 50 shades grāmatas. (Spīgana ar šo rakstu: http://www.buzzfeed.com/scottybryan/i-read-the-new-50-shades-book-and-it-is-absolutely-batshit#.yw2V9Q6Yg bija padalījusies Twitter un tā nu tas kļuva par mūsu sarunu TOP tematu.)

   
 3. Mairita

  20th September 2015 at 12:39 pm

  Paldies par bildēm! Tās ir kā balzāms uz brūces tiem, kuri netiek uz pasākumiem :) Par Lauras korseti jāsaka, ka dikti simpātiska. Es arī tādu gribētu, ja attiecīgi spētu pielasīt pārējās tērpa sastāvdaļas.

   
  • Spigana

   21st September 2015 at 4:02 pm

   Atzīstos, ka es tā saskatījos uz Lauras korseti, ka beidzot saņēmos un pasūtīju sev ar. :) Man gan jau arī visa garderobe ir tam piemērota – vieni svārki un kleitas vien. :)