RSS
 

Spoku nakts

02 Nov

Jau otro gadu Zvaigznes grāmatnīcā tiek rīkota Spoku nakts – pasākums, kurā rakstnieki, lasītāji un blogeri var labprātīgi ieslēgties tumšā, tumšā grāmatnīcā un visādi izklaidēties piedienības robežās. Pagājušajā gadā man kaut kā nācās laist garām šo pasākumu, bet šogad gan es un mana labākā draudzene kamera bijām klāt. Vispār ir tā, ka šitādi tumšie pasākumi nebūt nav piemēroti bildēšanai, bet kaut ko man tai kamerā izdevās iebakstīt.

Pasākums kā tāds, protams, ir burvīgs. Sanāk vesels bars grāmatu mīļotāju un tad nu izklaidējas katrs pa savam. Vieni guļ uz grīdas un lasa grāmatas, citi apspriež vīna baudīšanas kultūru un pēc tam pārmetas un latīņu valodas gramatiku, vēl citi draudzīgi sastājas ap uzkodu stūrīti un iet vaļā sarunas, kas bez piemērota konteksta izklausītos pagalam dīvainas.

Kādu brīdi es pavadīju lasot Vlada Spāres jaunāko romānu “Tu nevari dabūt visu, ko gribi” (blogeru privilēģijas – šad tad pirms izdošanas tieku klāt grāmatām, kuras gribu), bet galu galā mana fotogrāfa vēlme visur iebāzt savu degunu ņēma virsroku un lielāko daļu laika pavadīju klīstot apkārt un medījot glītus kadrus. Un tad mani pievilināja brīnumgarda štolle un es attapos ērti iekārtojusies sarunās. Piemēram, ar Lindu Nemieru apspriedām kaķu barības nianses, savukārt ar Ievu Melgalvi radījām jaunu biznesa ideju – stāstu virsrakstu tirgošana.

Tagad tikai vajadzētu Zvaigznes meitenes pierunāt, ka pasākumu vajag rīkot uz visu nakti un grāmatnīcā arī gulēt….

Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana Foto: Spīgana

FacebookTwitterPinterestWhatsAppEvernote
 

Leave a Reply