RSS
 

Kāds katlam sakars ar maģiju?

20 Nov

Īsā atbilde uz virsrakstā uzdoto jautājumu – šoreiz “Katlā” Spīgana runās par vienīgo maģiju pasaulē (par ko gan citu?).

Katls” ir tāda brīnišķīga iniciatīva, kuras ietvaros tiek organizēti sarunu vakari. Uz katru no šiem vakariem uzaicina 6 runātājus, kuri katrs sagatavo 15 minūšu garu runu par to, kā dzīvot atbilstoši savām vēlmēm un ieskatiem, kā sasniegt kaut ko vairāk un kā atkratīties no muļķīgiem stereotipiem.

Vislabākais ir tas, ka šie runātāji ir pavisam parasti cilvēki, kas vienkārši ar savu dzīvi dara interesantas lietas; šeit nemētājas ar banālām un “iedvesmojošām” frāzēm un uzskatāmi rāda to, ka uz dzīvi var lūkoties ļoti daudzveidīgi.

Šis būs trešais Katla vārīšanās vakars. Diemžēl pašu pirmo vakaru es palaidu garām, jo tolaik par tādu nezināju, bet uz iepriekšējo pasākumu gan biju un biju stāvā sajūsmā par to ideju dziļumu, kas šādā pasākumā atrodams. Viens stāsta par to, kāpēc jāiemācās pabūt vienatnē ar sevi, otrs runā, kā cīnīties ar nezālēm savā galvā, vēl kāds par interesantiem ceļiem, kā veidot savu sapņu karjeru. Daļu no runām var noklausīties šeit, žēl tikai, ka tur nav tieši tās runas, kuru es citiem visvairāk gribēju parādīt.

Principā varētu teikt, ka šī pasākuma mērķauditorija ir vidusskolēni un pirmo kursu studenti, tomēr arī pārējiem būs interesanti paklausīties, ko tad citi iesāk ar savām dzīvēm un kā atrod veidus no dzīves paņemt vairāk.

FacebookTwitterPinterestWhatsAppEvernote
 
 
  1. Liene

    3rd December 2015 at 2:27 pm

    Kožu sev pirkstos un vaimanāju, ka manā ‘gudrajā’ telefonā Tava bloga lapa bija uzkārusies un tikai šodien izdomāju to restartēt, jo nevar taču būt, ka visi foršie blogeri pret atkarīgajiem ir sazvērējušies vienlaicīgi. Bet no otras puses, no priekiem jūku prāta- tik daudz ‘svaigu’ ierakstu!!! 😀