RSS
 

“Mēness teātra” konkurss!

19 Jan

Viena no ļoti labajām ziņām ir tāda, ka turpmāk manā raidījumā reizi mēnesī varēs konkursā vinnēt grāmatu no izdevniecības Zvaigzne ABC un pirmā konkursa grāmata ir Ievas Melgalves “Mēness teātris”.

Grāmatas tomēr ir tāda radoša lieta, tāpēc nolēmu, ka visādi “like&share” konkursi tām nederēs, tā vietā konkursa dalībniekiem būs jāatbild uz jautājumu un asprātīgākās, interesantākās, dziļākās vai jebkā citādi labākās atbildes autors iegūs savā īpašumā grāmatu.

Šī mēneša jautājums ir:

Kādi priekšstati par dzīvi un pasauli varētu būt cilvēkam, kas dzīvi iepazīst tikai caur seriāliem?”

24. janvāra raidījumā noskaidrojām, ka konkursa uzvarētājs ir Oskars, kurš iesūtīja versiju, kas piedevām arī lieliski sasaucas ar grāmatas sižetu: “Pasaulē ir tikai divu nosaukumu cilvēki: Huani Karlosi un vienkārši Marijas, un, ja reiz tevi pašu sauc kaut kā citādāk, tu esi vai nu izredzētais, vai nolemtais, jo skaidrs kā diena – viss, kas uz pasaules ar cilvēku vispār var atgadīties, tas notiks tikai ar pirmajiem diviem.”

Piemēram, viena no grāmatas “Mēness teātris” galvenajām varonēm Lapsa domā, ka sieviete bērnu iznēsā 3 seriāla epizožu laikā.

Atbildes uz jautājumu līdz 23. janvārim var iesūtīt uz e-pastu spigana@pieci.lv vai arī var rakstī twitterī, tvītam klāt pieliekot (mirkļbirku) #MenessTeatris.

Uzvarētāju izziņošu 24. janvāra raidījumā, ar šo cilvēku sazināšos arī personīgi, lai vienotos par to, kurā no Latvijas Zvaigznes grāmatnīcām ir vēlme izņemt laimēto grāmatu.

Manas domas par lielisko Ievas Melgalves romānu var izlasīt gan šeit pat blogā, gan žurnālā Ir, un vēl var noklausīties manu interviju ar Ievu Melgalvi, kurā runājam tieši par “Mēness teātri”.

FacebookTwitterPinterestWhatsAppEvernote
 
 

Comments are closed.